Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu hüpoteeklaen eraisikutele

Laenu kinnisvara ostmiseks pakub Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu enda ühistu liikmetele kuni summas 150000 eurot. Omafinantseerimiseks on vajalik 30% kinnisvara väärtusest. Kuid lisatagatisega on võimalik isegi laenata terve kinnisvara ostmiseks vajaminev summas. Laenuperiood algab 1 aastast ja maksimaalselt kuni 15 aastat.

Hüpoteeklaenu eest on võimalik osta kas korter, maja või krunt nii Harjumaal, Läänemaal, Järvamaal kui Virumaal. Laenulepingu sõlmimisel seatakse hüpoteek ühistu kasuks nii soetatud kinnisvarale kui ka lisatagatisele.

Koduvahetuslaen

Juhul kui oled ostnud uue eluaseme ja vana veel müümata siis pakub Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu sulle koduvahetuslaenu. Tavapäraselt läheb korteri müügist saadav tulu osaliselt uue eluaseme finantseerimiseks, selleks et laenusummat vähendada või ka remondi tegemiseks. Enamus panku ei soovi laenu uut eluasemelaenu anda kui sul juba on kodulaen. Siinkohal aitab sind koduvahetuslaen.

Laenu saamiseks on vajalik seada hüpoteek nii uuele eluasemele kui vanale eluasemele, see annab laenuandjale garantii, et laenatav summa on täissummas ja rohkemgi kaetud. Lisaks sellele saad laenata ka suurema summa kui ostetav eluase on väärt.

Ehituslaen

Koostöös Kreditex Ühisrahastusega pakutakse klientidele ka laenu kinnisvara remontimiseks, renoveerimiseks ja ehitamiseks. Laenusumma küündib kuni 2 000 000 euroni, kuid väljamaksed toimuvad etapiviisiliselt. Nende enda sõnul on laenutingimused ja graafikus paremad kui pankadel.

Laen kinnisvara tagatisel

Tagatisega laenu on võimalik võtta erinevate otstarvete jaoks. Laenu saad kasutada nii remondi tegemiseks, auto ostmiseks, enda hariduskulude katmiseks või muude laenu kustutamiseks ehk refinantseerimiseks. Laenusumma võib maksimaalselt ulatuda kuni 70% kinnisvara väärtusest kui minimaalselt 5000 eurot. Laenuperiood jääb 1 aasta kuni 10 aasta vahele.

Autoliising

Kuigi auto ostmiseks on võimalik kasutada Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu kinnisvara tagatisega laenu siis pakub ühistu veel eraldi autoliisingut. Liisingu maksimaalseks summaks on 30000 eurot ja maksimaalseks perioodiks 6 aastat, kuid omafinantseeringuks pead ise maksma esimese sissemakse ehk 10% sõiduki hinnast. Nagu ka teiste ühistu laenude puhul on vaja liisitavale sõidukile seada hüpoteek ühistu kasuks.

Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu pakub ka laenu ettevõtetele

Kinnisvara tagatisel pakutav ettevõtte laen on mõeldud jooksvate kulude katteks. Sa võid kasutada laenu inventari ostmiseks, kaupade soetamiseks, käibevahendite suurendamiseks või käibemaksu tasumiseks. Laenu on võimalik võtta kuni 10 aastaks ja alates 5000 eurost.

Kuidas laenata?

Sellest et üldse laenu taotleda on vajalik astuda ühistu liikmeks. Sisseastumistasu on 6 eurot. Laenusaaja peab omama kindlat töökohta või muud tuluallikat. Peale seda on võimalik alles laenu taotleda. Taotlus on võimalik esitada ühistu kodulehele ja ka nende kontoris. Lisaks taotlusele on vajalik lisada ka pangakonto väljavõte ja nii ostetava kinnisvara kui ka lisatagatise hindamisaktid. Ühistu aktsepteerib enim tuntud kinnisvarabüroode poolt väljastatud hindamisakte, mie ei ole vanemad kui 3 kuud.

Meie hinnang

Kui sa omad kinnisvara või soovid soetada endale kinnisvara siis on Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu just sulle sobiv. Ainsaks eritingimuseks on, et sa pead olema ühistu liige ja elama piirkonnas, kus ühistu tegutseb. Kui see kõrvale jätta siis laenuintressid on soodsad ja samuti ka laenutüübid head.

Põhja-Eesti Hoiu-Laenuühistu

Vanliga frågor om att Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu

Jah, laenu saamiseks pead olema ühistu liige.
Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistust saadus laenuga saad osta kinnistu Harjumaal, Läänemaal, Järvamaal ja Virumaal.
Ühistu pakub tähtajalist, maksi-, kogumis- ja seeniorhoiust.
Top