Küpsised

Küpsiste kasutamine

Krediitium kasutab küpsiseid peamiselt selleks, et parandada enda külastajate kasutuskogemusi. Kasutame ka küpsiseid, et hoida teatud statistikat, selleks võib olla kust külastajad tulevad ja kui kaua külastaja külastab veebisaiti.

Krediitium.ee ei levita kunagi küpsiseid kolmandale osapoolele, vaid kasutame küpsiseid, et veebisait toimiks meie külastajate jaoks võimalikult optimaalselt. Isikuandmeid Krediitium.ee ei salvesta, vaid kasutab eelnevalt kirjeldatud meetodit.

Üldinfo küpsiste kasutamise kohta

Küpsised tähendavad, et teatud teave salvestatakse teie arvutisse, kui külastate erinevaid veebisaite. Salvestatud teave võib olla näiteks konkreetne huvi või varem salvestatud eelistused. Seejärel kasutatakse seda informatsiooni kasutajate kliendikogemuste parandamiseks. Küpsiseid kasutatakse enamikel veebisaitidel kas ühel või teisel viisil, kuid küpsiste kasutamine on täiesti vabatahtlik ja seda on võimalik veebibrauseris lihtsalt sulgeda.

Kui soovite küpsiste kohta rohkem teada saada – kuidas neid kasutatakse või kuidas see mõjutab sind – siis saate selle kohta lugeda siit.

Kas küpsised on ohtlikud?

Küpsised ei ole ohtlikud ega mõjuta sinu arvutit ega privaatsust. Veebibrauseris on võimalik küpsised hõlpsasti välja lülitada – avades seaded või eemaldades küpsised. Tähtis on teada, et kasutajakogemus võib küpsiste väljalülitamisel halveneda.
Kuidas eemaldada küpsiseid erinevatest veebilehitsejatest võib lugeda siit.

Turvaline ühendus

Krediitium.ee kasutab HTTPS ühendust, mis tähendab, et sinu arvutiühendus meie süsteemiga on krüpteeritud. HTTPS turvaline versioon standardsest HTTP protokollist. Loe lähemalt.