Kiirlaenud

Siit leiad kõik kiirlaenud 15 minutiga, kust saad raha kohe kätte samal päeval. Kui otsid just praegu parimat võimalust laenata väiksemat summat ilma tagatiseta siis pakub Krediitium sulle kiiret ja mugavat teenust. Võrdle kiirlaene ja laenuandjaid siin meie kodulehel. Aitame sul leida laenu just sulle sobivate tingimuste ja intressimääradega, mis on kooskõlas sinu majanduse ja olukorraga. Meil on ka võimalikult madalate tingimustega laene, kui see on laenuvorm mõelnud sinu jaoks. Kiirlaenu taotlemine on tavaliselt sujuv ja kiire protsess. Laenu on võimalik võtta isegi kodust lahkumata. Täpselt nii nagu sõna ise ütleb -lihtne ja kiire laen ning raha koheselt kontole!

Ferratum
Laenu summa
30 - 5000 €
Laenu kestus
1 kuu - 8 a
Efektiivne intress
26,86 - 45,93 %
Lepingutasu
0 €
Minimaalne vanus
19 aastat
Moneyzen
Laenu summa
400 - 5000 €
Laenu kestus
3 kuu - 3 a
Efektiivne intress
34,54 %
Lepingutasu
3 % (min. 5 €)
Minimaalne vanus
18 aastat
Bondora
Laenu summa
100 - 10 000 €
Laenu kestus
3 kuu - 5 a
Efektiivne intress
19,69 - 45,87 %
Lepingutasu
6 %
Minimaalne vanus
18 aastat
Creditea
Laenu summa
50 - 5000 €
Laenu kestus
1 kuu - 5 a
Efektiivne intress
27,24 - 41,04 %
Lepingutasu
0 €
Minimaalne vanus
18 aastat
Coop Pank
Laenu summa
300 - 25 000 €
Laenu kestus
6 kuu - 10 a
Efektiivne intress
7,90 %
Lepingutasu
2 %
Minimaalne vanus
18 aastat
Credit24
Laenu summa
100 - 5000 €
Laenu kestus
1 kuu - 5 a
Efektiivne intress
27,24 %
Lepingutasu
2 %
Minimaalne vanus
18 aastat

Mis on kiirlaen?

Kiirlaenud on laenud, millel on kiire väljamakseaeg ja lühike tagasimakseperiood. Üldiselt on laenatud summad samuti veidi väiksemad, võrreldes teiste laenuvormidega. Sealhulgas on tingimused kiirlaenu saamiseks samuti madalamad. Laenusummad varieeruvad loomulikult sõltuvalt erinevate laenuandjate tingimustest, kuid tavaliselt jäävad laenatavad summad vahemiku 50 – 5000 eurot. See tähendab, et laenu saab kohandada enda isiklikule vajadusele. Samuti on tagasimakseperiood paindlik ja algab mõnest kuust ja kestab kuni 5 aastani.

Mis on kiirlaenu ja sms laenu vahe?

Sms laen on üks kiirlaenu vorme, mis on eksisteerinud juba aastaid. Varem olid sms laenud pigem tuntud oma suurte tasude ja kõrgete intressimäärade poolest. Siis tänapäeval on need muutunud tavalisemaks ja aktsepteerituks, samuti on tingimused õnneks muutunud paremaks. Samas on konkurents sms-laenupakkujate seas muutunud tugevamaks ja seetõttu on ka laenud üha soodsamad. Suuresti ka tänu Eesti seadustele on kiirlaenu taotlemine muutunud turvalisemaks ning kui maksad õigel ajal laenu tagasi, ei ole sul vaja mitte millegi pärast muretseda.

Kuidas võtta kiirlaenu?

Kõige tavalisemalt toimib laenu võtmine järgmiselt: esimeseks sammuks on registreerimine ja enda isiku tuvastamine. Mitmed laenupakkujad võimaldavad seda teha digitaalselt kasutades nii Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaarti. Teistel juhtudel tuleb esmakordselt teostada isikutuvastus postkontoris või isegi R-kioskis. Seejärel sisestad soovitud laenusumma ja tagasimakseperioodi. Peale seda on vaid vaja oodata vastust ning mõne laenupakkuja puhul saab laenu juba kätte 15 minutit jooksul.

Kiirlaen kodust lahkumata – internetist – ID-kaardiga

Laenuandjatel on seadusest tulenevalt kohustud esmakordsel laenamisel kontrollima isikusamasust. Mitmed laenuandjad võimaldavad seda teha kasutades isikutuvastuseks Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaartiga sisselogimise võimalust. See tähendab, et enam ei pea minema laenuandja enda esindusse, postkontorisse või R-kioskisse. Mistõttu on võimalik kiirlaenu taotleda ka ilma kodust lahkumata.

Parim kiirlaen – tähtaeg, intress ja kuutasu

Selleks, et leida endale parim kiirlaen tuleb uurida ja tutvuda erinevate laenuandjate pakkumistega. See, mis mõjutab kiirlaenu või mis tahes laenu kogumaksumust on peamiselt intress, igakuine tagasimakstav summa ja tagasimakseperiood. Kuigi igakuine tagasimakstav summa võib algselt tunduda suuremana just lühikese tagasimakseperioodi puhul, on siiski targem võtta laen lühemale ajale. Loomulikult soovid sa leida võimalikult soodsat laenu ja siin on meie teenus sulle abiks – me aitame võrrelda laene ja erinevaid laenuandjaid, et leida sulle parimaid kiirlaene.

Laena kiiresti ja madalate intressimääradega

Kiirlaenud olid varem tuntud enda hirmuäratavalt kõrgete intressimääradega. Kuid tänapäeval on olukord muutunud ja mitmed laenuandjat pakuvad üllatavalt soodsaid võimalusi. See võimaldab oluliselt turvalisemat kiirlaenude võtmist kui kunagi varem. Samas tuleb madala intressiga laenude puhul silma peal hoida teistel tasudel. Tegelikkuses võivad kõrged lisatasud tähendada, et tegelik intressimäär on siiski üsna kõrge.

Intressita kiirlaenud

Kas on võimalik võtta intressita kiirlaenu? Jah, on küll! Tasuta kiirlaenud on intressivabad laenud, mis teatud perioodi jooksul intressi ei nõua.

Sõna “tasuta” ei tähenda et laenusumma oleks tasuta, vaid et intressi ega muid tasusid ei pea maksma mingi laenuperioodi jooksul. Seda tüüpi intressivabu kiirlaene pakutakse tavaliselt uutele klientidele. Sel juhul on pakkumine just täpselt see, kuidas see kostub. Niikaua kui maksate kõik ettenähtud aja jooksul tagasi, ei teki ekstra kulusid.

Kiirlaenud ilma tagatiseta

On laialdaselt tuntud, et suuremad laenusummad nõuavad tihti teatud tüüpi tagatist. Selleks võib olla näiteks käendaja olemasolu, vara, sõidukid, väärtpaberid või muud panga vahendid. Kuid laenude puhul, mis on võetud lühemaks ajaks ja väiksemale summale tähendab tavaliselt, et nõuded on kergemad ja tagatis ei ole kohustuslik.

Kiirlaen maksehäiretega

Laenuandjad on teadlikud, et kiirlaenu tagasimakseperiood on lühike ja eeldab suuremate osamaksete tasumist põhimõtteliselt koheselt. Seetõttu on laenuandjad ettevaatlikud laenu andmisel inimestele, kellel on maksehäired või varem on olnud probleeme tagasimaksete õigeaegsel teostamisel ja sattunud võlgnike- ja maksehäireregistrisse.
Vaid vähesed laenupakkujad on nõus võtma sellist risk – Smsraha, Laen.ee, Inbank ja Credit24. Tähtis on teada, et isegi nendelt laenuandjatelt ei ole garanteeritud, et vastus oleks alati jaatav. Kui sinu sissetulek ei ole laenuandja jaoks piisav ja su tagasimakse võimet peetakse ebapiisavaks on suur tõenäosus, et vastus on ei.
Üheks teiseks võimaluseks on võtta laen tagatisega, mis on võlausaldajatele garantiiks ja annab kindlustunde või koguda kõik enda laenud ühe panka ja kasutada refinantseerimislaenu.

Kiirlaenud ilma konto väljavõtteta /palgatõendita

Eelnevalt oleme maininud, et Eestis on pandud rõhku seadustele, et kaitsta laenuvõtjaid suurte laenupakkujate eest. Mistõttu on laenupakkujad kohustatud laenu andes küsima kontoväljavõtet. Selle eest ei ole palgatõendi nõudmine enam kohustuslik, kuna kontoväljavõttelt on näha millised on taotleja sissetulekud ja samas ka väljaminekud.
Seetõttu tuleks olla ettevaatlik nähes, et kiirlaenupakkuja ei nõua kontoväljavõtet, sest suure tõenäosusega on tegemist pettusega.

Kiirlaenud ilma sissetulekuta

Kiirlaenud on teada tundud enda kergemate tingimuste tõttu. Kuid siiski ei ole võimalik võtta laenu ilma sissetulekuta. Tuleks teada, et on olemas vahe ilma sissetulekuta ja ilma palgata, sest kiirlaenu võtmine ilma palgata on täiesti võimalik. Võimalik on ka kiirlaen saada kui sissetulekuks on pension või muud toetused. Sel juhul on minimaalne nõutav sissetulek 280 eurot.

Loomulikult ei ole soovitatav kasutada selliseid teenuseid nagu kiirlaenud ilma kindla sissetulekuta. Mõnede arvates on laenuandjas vastutustundetud andes laene neile, kellel ei ole püsivat töökohta. Kuid siiski peaks silmas pidama, et ka inimestel, kes on kahe töökoha vahel võivad sattuda olukorda, kus on vajalik ekstra raha ja oleks ebaõiglane, et võtta neilt võimalus laenata raha. Lõppude lõpuks on laenuvõtja ise vastutav endale võetud kohustuste tagasimaksmiseks.

Parim kiirlaen kohe kätte 15 minutiga

Erinevalt tavalaenudest on kiirlaenu eeliseks see, et raha laekub kontole üpris kiiresti. Üldjuhul saab vastuse juba 1-minuti jooksul ja raha kohe kätte. See tähendab, et raha laekub sinu kontole 15 minutiga. Kiirus varieerub erinevate laenupakkujate vahel olenevalt milliste pankadega neil on kokkulepe. Pangaülekanded ühest pangast teise võivad siiski veidi aega võtta, kuid üle tunni ei peaks terve protsess aega võtma.

Kui sul on soov, et laenu võtta korduvalt siis on soovitatav valida krediidikonto, mis on sama kiire kui kiirlaen aga sa ei pea laenu taotlema igakord kui vajadus tekib.

Uued kiirlaenud

Laenuturule tuleb koguaeg uusi tegijaid uute tingimuste ja pakkumistega. Selleks, et pakkuda parimaid võimalikke variante, on meie üheks tähtsamaks tegevuseks hoida silma peal laenuturul. Tänu sellele on meie teenusega alati võimalik võrrelda kõiki pakkujaid, et leiad kõige parema laen sulle, mis on hetkel võimalik.

Tähtis teada enne kui kiirlaen võtta

Kiirlaenude ja muude väikelaenude võtmisel on kõige tähtsam see, et saate laenu tegelikult tagasi maksta. Kui sa seda ei tee, võib see kiiresti muutuda väga kulukaks ja põhjustada märkusi. See võib kaasa tuua ka selle, et jõuad võlakoormasse, millest välja tuleks võib lõpuks väga raske olla.

Esimene asi, mis sellistel juhtudel juhtub, on see, et saad laenuandjalt meeldetuletusi. Need meeldetuletused kuuluvad tasumisele koos viivisega, mis võivad raskendada veelgi olukorda. Kui sa siiski ignoreerite meeldetuletusi, kaastakse võlgade sissenõudmiseks uus ettevõte, sealhulgas suurenevad ka lisatasud. Kui sa ei suuda maksta isegi siis, läheb juhtum lõpuks kohtutäiturile, kellel on õigus su isiklikud varad konfiskeerida.

Veendu laenu võttes, et saad tegelikult laenu ka tagasi maksta. Kui saad seda teha, ei ole see kiire ja paindlik laenutüüp seotud riskidega.

Korduma kippuvad küsimused Kiirlaenud

Kiirlaen on enda olemuse poolesti sms laenule sarnane, seega saab laenu enamasti kätte üpris kiiresti - isegi üksikute minutite jooksul.

Vaid üksikud krediidiasutused soovivad, et sa läheksid nende esindusse. Digitaalne isikutuvastus om muutunud tavaks ja seda pakuvad ka põhimõtteliselt kõik laenuandjad.

Otseselt ei paku ükski laenuandja laenu kui sa omad maksehäireid. Siiski on olemas üksikuid ettevõtteid, kes on nõus vaatama läbi su laenutaotluse, kuid ei garanteeri, et sa saad laenu. Otsus tehakse igasti individuaalsest olukorrast.