Laenud Eestis kohe kätte

Alati ei ole võimalik ennustada, millisesse finantsolukorda sa võid sattuda. Mõnikord võib ootamatult tekkida kiireloomuline vajadus raha ja laen kohe kätte saada. Laenud ja nende võtmine Eestis võib olla ainus võimalus olukorra lahendamiseks. Seetõttu soovime me Krediitiumis pakkuda abi, mis on vajalik just sellises olukorras. Meie teenusega saate võrrelda erinevaid laenuandjaid kergesti ja struktureeritult. Tähtis on, et laenu võtmine läheks võimalikult sujuvalt, kiiresti ja väljamaksed toimuksid otsekoheselt. Sellepärast, et tahad kiiresti laenata, ei ole sa sunnitud nõustuma halbade laenutingimustega.

Ferratum
Laenu summa
30 - 5000 €
Laenu kestus
1 kuu - 8 a
Efektiivne intress
26,86 - 45,93 %
Lepingutasu
0 €
Minimaalne vanus
19 aastat
Bondora
Laenu summa
100 - 10 000 €
Laenu kestus
3 kuu - 5 a
Efektiivne intress
19,69 - 45,87 %
Lepingutasu
6 %
Minimaalne vanus
18 aastat
Credit24
Laenu summa
100 - 5000 €
Laenu kestus
1 kuu - 5 a
Efektiivne intress
27,24 %
Lepingutasu
2 %
Minimaalne vanus
18 aastat
Creditea
Laenu summa
50 - 5000 €
Laenu kestus
1 kuu - 5 a
Efektiivne intress
27,24 - 41,04 %
Lepingutasu
0 €
Minimaalne vanus
18 aastat
Coop Pank
Laenu summa
300 - 25 000 €
Laenu kestus
6 kuu - 10 a
Efektiivne intress
7,90 %
Lepingutasu
2 %
Minimaalne vanus
18 aastat
Moneyzen
Laenu summa
400 - 5000 €
Laenu kestus
3 kuu - 3 a
Efektiivne intress
34,54 %
Lepingutasu
3 % (min. 5 €)
Minimaalne vanus
18 aastat

Laen kohe kätte

Väikese abiga on täiesti võimalik võta laen lihtsalt, kiiresti ja saad kohe kätte. Kas soovid juba täna võtta laenu? Tegelikkuses ei peaks laenamine olema keerulisem kui mis tahes kiiresti teostatud formaalsus. Samamoodi peaks olema võimalik raha kättesaamine ka õhtusel ajal. Me anname sulle vajaliku teabe, et su laenu võtmise protsess oleks nii kiire ja lihte kui võimalik. Olenemata olukorrast tagame, et saate alati leida parima viisi lihtsaks laenamiseks.

Võrdle erinevaid laene otsekohese väljamaksmisega

Hüpoteeklaen, eralaen või kiirlaen – tänapäeval on võimalik valida paljude erinevate laenuvõimaluste vahel. Mõned neist on tuntumad kui teised, kuid et võtta laenu ei tohiks, nagu ma ütlesin, olla raske. Isegi kui pank on andnud eitava vastuse, on laenu saamiseks veel palju võimalusi. Siin Krediitiumis soovitame kõikvõimalikke viise, et kergelt ja sujuvalt võtta laenu. Kas soovid laenata kiiresti SMS’iga ja Mobiil-IDga? Koos meiega leiad mitmeid erinevaid variante, et võtta laen kohese väljamaksega.

Isegi kui olukord on kriitiline on kõige olulisem asi, et laenu ei tohiks võtta esimesest võimalikust kohast. Võrdle kõigepealt, et näha, kust ja kuidas saab kõige paremini ja kõige soodsamalt laenata. Meie teenusega ei võta võrdlusprotsess kaua aega ja seetõttu saate laenata kiirest ja samal ajal olla täiesti kindel, et oled teinud kõige targema võimaliku tehingu.

Laena raha lihtsalt juba täna

Kindlasti ei ole majanduslikult raskesse olukorda sattumine eriti lõbus. Paljud inimesed muretsevad siiski asjatult ja unustavad, et raha on võimalik kergesti laenata. Kui tagasimaksed teostataks õigeaegselt, ei ole tõesti palju muretseda. Kui sa ei ole hooletu ja et hinda üle enda tagasimaksevõimet on olukorra korras ja probleem lahendatud.
Teisest küljest, tuleks muutuda tähelepanelikuks kui hakkad rahastama teisi laene kiirlaenudega või kui kiirlaenu võtmine muutub tavaks, et rahastada harjumusi, mis ei ole eluliselt vajalikud ja milleks palgast ei jätku. Sellises olukorras tekib risk, et oled jõudmas nõiaringi, kust väljumine võib lõpuks päris raske olla. Seetõttu ole kindel, et sul on tõesti vajadus laenu järgi.

Laenu refinantseerimine

Mõnes olukorras tekib ikkagi vajadus, et katta ühe laenu kulud uue laenu võtmisega ehk refinantseerimiseks. Lisaks sellele tuleks teada, et maksehäirete puhul on laenu saamine tunduvalt raskem ja valikuid palju vähem. Üheks võimaluseks on taotleda laenu, mis on mõeldud võlgnikele ja eeldab pandi või käendaja olemasolu.

Kuidas saab laenu ohutult võtta?

Erinevate laenuvõimaluste võrdlemisel on oluline, et valida viis, mis ei ületaks sinu võimete piiri. Paljudel kiirlaenudel on üsna madalad tingimused, kuid peaksid siiski hoolikalt mõtlema enne kui sõlmid lepingu, kas laenu võtmine on ikka vajalik ja et igakuiste tagasimaksetega ei tekiks probleemi.
 Eelkõige on juba võlgnevusi omavate inimeste ärakasutamise eest süüdistatud kiirete SMS-laenude pakkujaid. Kuid see on vaevalt õiglane, sest iga indiviid vastutab ise oma majanduse eest. Tõde on see, et võimalus võtta kiirlaenu võib olla just see õige päästja, mida on vaja. Kui sul on ülevaade oma rahandusest ja omad head enesekontrolli, siis vaevalt on see teenus, milleta sa tahaksid olla.

Korduma kippuvad küsimused Laenud

Laen kohe kätte tähendab enamasti, et laen kantakse sinu kontole koheselt peale laenutaotluse läbi vaatamist. Olenevalt laenuandjast võib see tähendada, et laen on sinu kontol umbes mõne minuti jooksul. Siiski on tavaline, et saad laenu kätte 15 minuti jooksul.

Selleks on sul vaja teha taotlus laenupakkuja juures, kes võimaldab isikutuvastus digitaalselt ja teostab väljamakseid olenemata kellaajast. Muidugi on tähtis, et laenuandja enda konto oleks sinu kodupangas, sest pankadevahelisi ülekandeid ei sooritataka koguaeg.