Eelised

  • Laenu ennetähtaegne tagasimaksmine tasuta
  • Igakuise tagasimakse suuruse saad ise valida
  • Alates 18-eluaastast
  • Kõik laenupakkumised on individuaalsed

Puudused

  • Lepingutasu 5.95% laenusummast
  • Väljamaksed ei toimu kohe

Laena Bondora ühisrahastuse portaalist

Bondora pakub ühisrahastuse põhimõttel laene eraisikutele. Ettevõte on vanim Skandinaavias tegutsev ühisrahastuse pakkuja. Laenu taotlemisprotsess on kiire ning esmane pakkumine tuleb juba 1 minut peale laenutaotluse sisseandmist. Laenutaotlusi vaadatakse üle igal päeval nädalas ja isegi riiklikel pühadel.

Laenusummad jäävad vahemikku 500 eurot ja 10 000 eurot perioodiga 3 kuni 60 kuud. Ettevõtte pakutav laenutoode on alternatiiviks klassikalistele eraisikulaenudele nagu kiirlaen, tagatiseta laen ja väikelaen. Kõik laenupakkumised on personaalsed ja põhinevad laenuvõtja krediidiajalool. Lisaks sellele ei nõuta kunagi tagatist.

Autolaen Bondora kodulehelt

Ühisrahastus sobib ka autolaenuna. Autolaenude puhul on tavaline, et auto jääb tagatiseks, kuid Bondora puhul sellist nõuet ei ole. Samuti ei ole kohustuslik ka kaskokindlustuse vormistamine. Kuna laenuvõtja omab autot algusest peale võivad intressimäärad olla kõrgemad kui tavapärase autolaenu puhul. Samas ei ole see reegel, vaid oleneb laenutaotleja krediidireitingust.

Kuidas laenata?

Bondorast raha laenamine ei võta rohkem aega kui 5 minutit. Kõigepealt on vajalik läbida isiku tuvastus ja esitada viimase 3-kuu konto väljavõte. Isiku tuvastamiseks saad kasutada nii ID-kaarti, Mobiil-ID’d kui internetipanka (Trustly). Pangakonto väljavõtte esitamiseks kasutab Bondora Instantori.

Seejärel saad esitada taotluse ja juba paar minutiga on laenuandjal paar erinevat varianti, mis vastavad sinu maksevõimetele. Sa valid ise, milline pakkumine on sulle sobivaim. Valiku tegemiseks on sul 72 tundi kui sa ei vali selle aja jookusul siis tühistatakse su laenutaotlus automaatselt.

Bondora investeerijale

Bondora pakub ka investeerimisvõimalust ja seda juba terves Euroopa Liidus. Ettevõttel on olemas kolm erinevat paketti, mille vahel investor saab valida. Laias laastus on erinevuseks riskitase. Valida saab madala, keskmise ja kõrge taseme vahel. See on hea võimalus algavale investorile, kuna tegemist on lihtsa teenusega ja minimaalseks investeerimissummaks on vaid 1 euro.

Tingimused

Laenutaotleja peab olema laenuvõtmise hetkel vähemalt 18-aastane ning laenu lõppemisel maksimaalselt 75-aastane. Laenusoovijal ei tohi olla varasemaid maksehäireid ega hasartmänguprobleeme. Sissetulekuks sobib nii palk kui pension.

Meie hinnang

Bondora omab pikaaegset kogemust laenuturul ja tegutseb mitmeis erinevas riigis. Ettevõte pakub mõistlikel tingimustel laenu eraisikutele. Laenuintressid hakkavad alates 10 %. Samas ettevõtte maksimaalne krediidi kulukus on rohkem kui 60%. Kõik laenupakkumised on individuaalsed vastavalt laenutaotleja krediidiskoorile. Kuigi laenupakkumine tuleb juba paari minuti jooksul siis väljamaksed võtavad rohkem aega – alates paarist tunnist kuni paari päevani.

Bondora

Ei leidnud endale sobivat laenu? Uuri teisi laenuandjaid

Monefit skoor:  

Laenusumma 50 - 3000 €
Väljamakse 15 min
Kontoväljavõttega Ja
Maksehäiretega Ei Ei
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress* 39.6 % - 48.44 %
Vanusepiirang 18 a.
Lepingutasu 0 €
Lahtiolekuajad Stängt till 09:00


Monefit laenu näide: Krediidi kulukuse määr 47.64%, 50 eurot, üle 1 aasta aasta. Igakuine tagasimakse 5 eurot, kokku: 64 eurot.

Mogo skoor:  

Laenusumma 300 - 15000 €
Väljamakse Kohe
Kontoväljavõttega Ja
Maksehäiretega Ei Ei
Laenuperiood 6 kuud - 84 kuud
Intress* 27.96 % - 31.44 %
Vanusepiirang 18 a.
Lepingutasu 5 %
Lahtiolekuajad Stängt till 09:00


Mogo laenu näide: Krediidi kulukuse määr 31.84%, 300 eurot, üle 1 aasta aasta. Igakuine tagasimakse 30 eurot, kokku: 364 eurot.

Coop Pank skoor:  

Laenusumma 300 - 15000 €
Väljamakse 1 tööpäev
Kontoväljavõttega Ja
Maksehäiretega Ei Ei
Laenuperiood 6 kuud - 6 aastat
Intress* 12.9 % - 25.05 %
Vanusepiirang 21 a.
Lepingutasu 2%
Lahtiolekuajad Stängt till 08:30


Coop Pank laenu näide: Krediidi kulukuse määr 13.69%, 300 eurot, üle 1 aasta aasta. Igakuine tagasimakse 27 eurot, kokku: 329 eurot.

Top