Coop Pank sündis 2017. aastal, kui Krediidipank võttis endale uue nimi. Coop Pank kuulub Coop jaekaubandusketiga samasse konserni. Ettevõte on eestimaine laenupakkuja ja kuulub 20-le tarbijaühistutele. Nüüdseks on finantsasutus saanud endale juba üle 600 000 kliendi.

Laenu summa
300 - 25 000 €
Laenu kestus
6 kuu - 10 a
Intress
7,90 %
Efektiivne intress
7,90 %
Lepingutasu
2 %
Minimaalne vanus
18 aastat

Eelised

  • Intress alates 12.9%
  • Hea kontorivõrgustik
  • Kiire vastus

Puudused

  • Lepingutasu alates 35€ ning igakuised haldustasud
  • Alates 21. eluaastast

Nõuded ettevõttelt Coop Pank laenu saamiseks

Kelle on mõeldud Coop Pank?

Kuigi Coop Pank näeb hea meelega kõiki eestlasi enda klientidena siis keskendub laenuandja pigem eraklientidele ja väikestele või keskmise suurusega ettevõtetele. Kliente aidatakse nii igapäevapangandusega kui ka erinevate finants- või laenutoodetega.

Coop Pank omab head kontorite võrgustikku ka suurlinnadest väljaspool, sest kliente teenindatakse ka kauplustest, seega on ettevõte eriti sobilik inimestele, kes elavad, kas maakohtades või väikelinnades. Kauplused toimivad samamoodi kui kontorid ja kliendil on võimalik teostada kõiki toiminguid alates konto avamisest kuni raha laenamiseni.Peale selle saavad kliendid kasutada nii interneti- kui mobiilipanka kui ka Coop Panga enda kontoreid.

Väikelaen ja Coop Pank

Coop Pank pakub mitmeid erinevaid laene. Väikseim neid on muidugi väikelaen. Laenu saab võtta ilma tagatiseta ning laenusumma jääb vahemikku 300 kuni 15 000 eurot. Väikelaenu aastaintress on fikseeritud 12.9 % laenujäägist ning laenuperiood on alates 6 kuust kuni 6 aastani. Laenuandja võtab lepingut sõlmides ka tasu, mis on 2% laenusummast, kuid minimaalselt 35 € ja igakuist haldustasu summas 1.5 eurot.
Vastuse saad koheselt ning laenusumma makstakse välja 1 tööpäeva jooksul.

Coop Pank autolaen

Auto ostmiseks pakub Coop Pank autolaenu ja otsa mistahes mootorsõiduk. Laenu võttes ei ole vaja sul endal teha sissemakset ja kaskokindlustus on vabatahtlik. Laenu tingimused on samad, mis väikelaenu puhul.

Teised tarbimislaenud

Lisaks väikelaenule ja autolaenule pakub Coop Pank ka remondilaenu ja reisilaenu. Laenutingimused on identsed väikelaenu tingimustele.

Laen kinnisvara tagatisel

Enda mitmete erinevate laenutoodete seas pakub Coop Pank ka hüpoteeklaenu. Sa saad ise otsustada, mille jaoks sa tahad laenu võtta ja kuidas raha kasutada. Tagatiseks sobivad ka mitteeluruumid. Hüpoteeklaenu pakutakse summas 5000 kuni 340 000 eurot ning maksimaalselt kuni 20’ks aastaks. Intressimäär algab 6 kuu EURIBOR’st + 4.5% aastas.

Laenud ettevõttele Coop Pank kodulehelt

Laenuandja pakub ka erinevaid rahastusvõimalusi ettevõtetele. Valida saab arvelduskrediidi, käibekapitalilaenu ja investeerimislaenu vahel.
Arvelduskrediit meenutab enda tingimuste poolest eraklientidele pakutavat krediidiliini. Ettevõte saab korduvkasutada laenusummat ja intressi maksad vaid sellelt summalt, mida oled kasutanud. Laenuandja ei too välja maksimaalset limiiti, sest see oleneb ettevõtte kuukäibest. Samuti on vajalik tagatise olemasolu. Selleks sobib nii hüpoteek kinnisvarale kui KredEx või MSE käendus.

Peale selle on võimalik võtta erinevaid laene – käibekapitalilaen, investeerimislaen ja laen korteriühistule. Laenusummad algavad 5000 eurot ja maksimaalselt on võimalik laenata kuni 1 000 000 eurot ning laenuperioodiga kuni 20 aasta.

Tingimused taotlejale

Laenu saamiseks peab laenutaotleja olema vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või omama elamisluba Eestis. Laenuperioodi lõppedes ei tohi laenutaotleja vanus ületada 75 eluaastat. Väikelaenu ja teiste tarbimislaenude puhul on vajalik sissetulek vähemalt 280 eurot kuus.

Kodulaenu ja hüpoteeklaenu puhul on sissetulek erinev olenevalt, kus sa elad. Minimaalseks sissetulekuks Tallinnas ja Harjumaal on 550 €/kuus, Tartus ja Tartumaal 500 €/kuus ja muudes Eesti paikades 450 €/kuus. Samuti ei tohi laenutaotleja olla maksehäireid.

Laenu taotlemine

Laenutaotlust on võimalik esitada internetis, Coop Panga kontorites ja Coopi kauplustes üle Eesti. Interneti teel taotlust esitades saad lepingu allkirjastada digitaalselt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-IDga. Raha saad kätte hiljemalt 1 tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimist, olenevalt millist panka sa ise kasutad.
Lisaks lepingule on vaja ka esitada konto väljavõte, mida saad alla laadida enda kodupanga internetipangasti.

Meie hinnang

Coop Pank on Eesti kapitalil põhinev pank, mis pakub enda klientidele nii igapäevapangandusteenuseid kui erinevaid laenutooteid. Ettevõte omab ka laialdast kontorivõrgustikku. Laenutaotluse vastus tuleb kiiresti ja raha jõuab juba sinuni järgmiseks tööpäevaks. Kuigi laenuintress on soodne siis tuleks tähelepanna, et ettevõte võtab mitmeid erinevaid lisatasusid lepingut sõlmides.

Alustage oma laenutaotlusega siit Coop Pank.

Võrdlus

Coop PankFerratumPõhja-Eesti Hoiu-laenuühistu
Laenu summa 300 - 25 000 €30 - 5000 €5000 - 200 000 €
Laenu kestus 6 kuu - 10 a1 kuu - 8 a3 kuu - 15 a
Efektiivne intress 7,90 %26,86 - 45,93 %12,00 %
Lepingutasu 2 %0 €2 % (min. 200 €)
Avaldust täitma Avaldust täitma Avaldust täitma

Avatud

esmaspäev
08:30 - 19:00
teisipäev
08:30 - 19:00
kolmapäev
08:30 - 19:00
neljapäev
08:30 - 19:00
reede
08:30 - 19:00
laupäev
Suletud
pühapäev
Suletud

Ettevõtte andmed

Ettevõtte nimi
Coop Bank AS
Organisatsiooni number
10237832
Aadress
Maakri 30
15014, Tallinn
Telefon
3726690966
E-mail
klienditugi@cooppank.ee
Näidisintress

Coop Pank laenu näide: Krediidi kulukuse määr 13.69%, 300 eurot, üle 1 aasta. Igakuine tagasimakse 27 eurot, kokku: 329 eurot. Me ei garanteeri avaldatud informatsiooni täpsuses. Aktuaalsete tingimuste ja intressidega saab tutvuda laenuandja kodulehel.

Kasutajate arvustused

Coop Pank kohta pole arvustusi

Mida arvate Coop Pank kohta

Korduma Kippuvad Küsimused teemal Coop Pank