Ferratum Grupp alustas enda tegevust Eesti laenuturul juba 2006 aastal olles üks esimestest kiirlaenupakkujatest. Nüüdseks pakub Ferratum Grupp oma teenuseid 22 riigis, omades 2 miljonit klienti ja andes tööd üle 320 pühendunud professionaalile.

Laenu summa
30 - 5000 €
Laenu kestus
3 kuu - 8 a
Intress
26,86 - 45,93 %
Efektiivne intress
26,86 - 45,93 %
Lepingutasu
0 €
Minimaalne vanus
19 aastat

Eelised

  • Esmakordsel laenamisel esimese kuu tasu ainult 1 euro
  • Kiire - laenuotsus vaid mõne minuti jooksul ja kohene vastus klienditeeninduse avamisaegadel muidu järgmisepäeva hommikul.
  • Isikutuvastuse võimalus internetis
  • Ilma palgatõendita

Puudused

  • Väljamaksed ei toimu sularahas
  • Laenu võtmisel peab olema alaline sissekirjutus Eestis

Nõuded ettevõttelt Ferratum laenu saamiseks

  • 19 aastat

Kiirlaen Ferratum Bankast

Varajasemalt on Ferratum olnud tuntud kui kiirlaenu ja SMS laenu pakkuja, kuid 2018 aastal tuli ettevõte välja uue tootega – mis on asendanud nii kiirlaenu, väikelaenu kui tarbimislaenu – laenulimiidiga. Ferratum ise kirjeldab laenulimiiti kui isiklikku virtuaalset krediitkaarti, mis on kliendi jaoks mugavam, paindlikum ja soodsam kui kiirlaen eales on olnud. Ferratumi veebilehel on siiski laenude loetelus kirjas kiirlaen, laen ilma tagatiseta ja väikelaen, kuid erinevuseks on ainult laenatava summa suurus ja minimaalne tagasimakstav summa, mis minimaalselt on 10 eurot.

Ava konto ja laena ID-kaartiga

Laenutaotlust on võimalik esitada nende veebilehel või iseteeninuskeskonnas. Isikutuvastamiseks, et laenu võtta, on kaks võimalust. Esimeseks võimaluseks on kasutada identifitseerimiseks ID-kaarti. Teiseks võimaluseks on minna koos isikut tõendava dokumendiga eelnevalt kokkulepitud Omniva postkontorisse. Peale positiivset otsust ja isikutuvastust kantakse laenusumma teie arvelduskontole.

Laenulimiit 30 – 3000 eurot

Ferratumist laenatav summa võib jääda vahemikku 30 – 3000 eurot. Maksimaalne laenusumma on 10 korda suurem kui varem pakutud kiirlaen. Laenulimiidi puhul ei ole tagasimakseperiood kindlaks määratud, kuna tagasimakstud summa on võimalik uuesti kasutusele võtta. Kliendil on võimalik ise otsustada, millise perioodi jooksul ta soovib laenu tagasi maksta, kuid igakuiselt peab tagastama vähemalt minimaalse osamakse, mis on lepinguga sätestatud.

Laenulimiidi erinevus kiirlaenust on samuti on intressiarvetus, mis on kliendi jaoks soodsam. Näiteks kui tasuda terve laen 10 päeva jooksul siis tagasimakstav intress on ka arvutatud 10 päeva eest. Samuti ei lisanud ennetähtaegse tagastamise eest ei lisatasusid.

Ferratum tingimused

Laenulimiiti saab taotleda vähemalt 18-aastane Eesti Vabariigis alaliselt elav sissekirjutust omav eraisik. Ülempiiriks laenu taotlemisel on 70 eluaastat kaasa arvatud. Ferratum Bank lähtub seadusest tulenevast vastutustundliku laenamise põhimõttest. See tähendab, et iga laenuotsus põhineb laenuanalüüsil ning parema analüüsi tegemiseks on vajalik esitada konto väljavõtet. Laenulimiidi puhul ei ole käendaja vajalik.

30 päeva ilma intressita

Kuigi Ferratum portfellis ei ole intressita laene siis uuele kliendile on laenulimiidi esimesed 30 päeva ilma intressita, kuid siiski fikseeritud tasuga milleks on 1 euro.

Meie hinnang

Kokkuvõttes võib öelda, et Ferratum on usaldusväärne ja paindlik laenuandja. Näiteks ei ole varjatud kulusid ja intressimäärad on mõistlikud. Neil on ka pikaajaline kogemus tööstuses ja nad olid esimesed Euroopas, kes alustasid kiirlaenude pakkumisega. Sellest ajast alates on neil olnud üle 2 miljoni kliendi ja tegutsevad 22 riigis. Seega saame laenuandjat soojalt soovitada, kui otsite kiiret ja paindlikku laenu.

Alustage oma laenutaotlusega siit Ferratum.

Avatud

esmaspäev
08:00 - 19:00
teisipäev
08:00 - 19:00
kolmapäev
08:00 - 19:00
neljapäev
08:00 - 19:00
reede
08:00 - 19:00
laupäev
10:00 - 18:00
pühapäev
10:00 - 18:00

Ettevõtte andmed

Ettevõtte nimi
Ferratum Bank p.l.c
Organisatsiooni number
5566959655
Aadress
ST Business Center 120
1027, Malta
Telefon
6 652 420
E-mail
ferratum@ferratumbank.ee
Näidisintress

Ferratum laenu näide: Krediidi kulukuse määr 0.13%, 30 eurot, üle 1 aasta. Igakuine tagasimakse 3 eurot, kokku: 30 eurot.

Kasutajate arvustused

Ferratum kohta pole arvustusi

Mida arvate Ferratum kohta