MoneyZen OÜ on tegutsenud Eesti laenuturul juba alates 2014. aastast. Ettevõtte asutajatel on pikaajaline kogemus finantsteenuste alal. Finantsportaal MoneyZen on loodud laenamiseks ja investeerimiseks inimeselt inimesele. Klienditeenindus aitab nõuannetega nii laenuandjaid kui laenuvõtjaid. Ettevõtte visiooniks on saada Põhjamaade eelistatuimaks ja usaldusväärseimaks uue põlvkonna finantsportaaliks.

Laenu summa
400 - 5000 €
Laenu kestus
3 kuu - 3 a
Intress
20,16 %
Efektiivne intress
34,54 %
Lepingutasu
3 % (min. 5 €)
Minimaalne vanus
18 aastat

Eelised

  • Madal vanusepiirang (18 a.)
  • Pakub ärilaenu
  • Kiired väljamaksed

Puudused

  • Kõrge lepingutasu (180€)
  • Väljamakse enda kontole 0.50€

Nõuded ettevõttelt Moneyzen laenu saamiseks

MoneyZen laenud – ühisrahastus

MoneyZeni finantsportaal on ülesehitatud ühisrahastuse põhimõttel ja pakub nii laenamis– kui investeerimisvõimalust kui sa soovid teenida tulu ja kasvatada enda rahalist kapitali. Laenude valikus on mitmeid erinevaid laenuvariante. Näiteks tarbimislaen ehk väikelaen, mida saab võtta erinevateks puhkudeks nagu reisimiseks, hariduseks või terviseks. Samuti pakutakse autolaenu ja refinantseerimislaenu. Kõikide MoneyZen laenude tingimused on samad. Laenusummad algavad 500 € ja maksimaalselt on võimalik laenata kuni 10 000 €. Laenuperiood jääb 1 kuni 7 aasta vahele ning intressimääraga 18%. Laenud alla 2000 € saab võtta ilma, et läbida isikutuvastust.

MoneyZen laen ettevõttele

Lisaks eraisikulaenule pakub ettevõte ka laenu ettevõttele. Ärilaenuga on võimalik rahastada nii investeeringuid kui algkapitali. Ärilaenu taotlemiseks ei sea MonyZen piiranguid ettevõtte vanusele ning ei vaja pikaajalist tegutsemisajalugu, mida tavaliselt on vaja pangalaenu saamiseks teistest laenuasutustest. Seda enam paneb firma südamele, et tegemist on finantskohustusega seega tuleks põhjalikult kaalutleda laenu võtmist.

Kuidas laenata MoneyZenist?

Laenu taotlemiseks on vaja registreerida ennast MoneyZen portaalis. Seejärel on vaja konto aktiveerida ja nüüd ongi võimalik teha esimene laenu taotlus. Selleks on valik valida soovitav summa ja laenuperiood, samuti esitada konto väljavõte ning isikut tõendava dokumenti koopia. Suuremaid summasid laenates on vajalik ka läbida isikutuvastus, mida on võimalik teostada nii digitaalselt kui isiklikult MoneyZen kontorisse minnes. Valides digitaalse tuvastuse ei ole laenu võttmiseks vaja kodust lahkuda. Kui kõik see on tehtud tuleb vaid oodata, et portaal leiab sulle sobiva laenupakkumise. Kõik laenupakkumised on kehtivad 3 päeva.

Peale seda kui oled leidnud endale sobiva laenu ja allkirjastanud lepingu jõuab raha MoneyZen virtuaalkontole, kust saad juba ise selle edasi kanda enda isiklikule pangakontole. Tagasimaksed sooritad samamoodi tehes ülekande virtuaalkontole.

Tingimused laenu võtmiseks

Laenu saamiseks peab laenutaotleja olema vähemalt 18-aastane kuid mitte vanem kui 73-aastane. Lisaks sellele on vajalik igakuine sissetulek vähemalt 450 eurot. Laenutaotlejal ei tohi olla varajasemaid maksehäireid.

Meie hinnang

MoneyZen on sobilik neile, kellel ei ole kiiret laenu leidmisega. Kuigi laen kantakse koheselt sinu virtuaalsele kontole siis sobiliku investeerija leidmine võib võtta veidi aega. Laenud sobivad igaks elujuhtumiks. Samuti sobib MoneyZen ettevõtetele, kes on äsja enda tegevust alustanud ja vajavad algkapitali, selleks et enda tegevusega korralikult alustada.

Alustage oma laenutaotlusega siit Moneyzen.

Avatud

esmaspäev
09:00 - 17:00
teisipäev
09:00 - 17:00
kolmapäev
09:00 - 17:00
neljapäev
09:00 - 17:00
reede
09:00 - 17:00
laupäev
Suletud
pühapäev
Suletud

Ettevõtte andmed

Ettevõtte nimi
Moneyzen OÜ
Organisatsiooni number
12541882
Aadress
19/1 Maakri, 10 korrus
10145, Tallinn
Telefon
372 5885 5553
E-mail
info@moneyzen.eu
Näidisintress

Laenates 1 000 eurot 2 aastaks fikseeritud aastase intressimääraga 20,16% ja kuumaksega 53,98 eurot on krediidi kulukuse määr 34,54%. Kogu laenuperioodi jooksul tagasi makstav summa on 1 330,52 eurot, millest 223,52 eurot moodustavad intressimaksed, 72,00 eurot laenu haldustasu, lepingutasu 30,00 eurot ja ZenFundi makse 5,00 eurot. Lepingutasu ning ZenFundi makse tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb kahe aasta jooksul maksma 330,52 eurot. Sulle pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Tutvu kindlasti ka laenujuhise ja üldtingimustega ja küsi vajadusel nõu ka asjatundjalt.

Kasutajate arvustused

Moneyzen kohta pole arvustusi

Mida arvate Moneyzen kohta

Korduma Kippuvad Küsimused teemal Moneyzen