Krediitiumi kohta

Krediitium on loodud, et aidata inimestel leida laene, mis sobib nende individuaalsetele vajadustele. Oleme laenuturul sõltumatu mängija ning aitame võrrelda erinevaid laenuandjaid ja nende poolt pakutavaid laene.

Krediidid ja laenud on paljude jaoks keerulised teemad, sest need on seotud erinevate mõistete, vormide ja tingimustega. Krediitium.ee lehelt leiad kõik, mida pead teadma tarbimislaenude kohta. Teemad, millele me keskendume on – kuidas laenamine toimib, milliste riskidega peaks arvestama, mis tingimused kehtivad sulle ja millised võimalused on olemas. Meie teenusega saab hõlpsasti võrrelda erinevaid laenutüüpe ja laenuandjaid, nagu näiteks kiirlaen, väikelaen, hüpoteeklaen, autolaen ja muidugi ärilaen.

Krediitium.ee nimekirjas on Eesti kõige usaldusväärsemad ja parimad laenuandjad, krediidifirmad, laenuvahendajad ning väiksemad pangad. Laene, mida võid meile lehelt leida on tarbimislaen, kiirlaen, hüpoteeklaen ja muud väikesed laenud. Laenude tutvustusest on võimalik leida infot nii intresside kohta, lepingutasude kohta ja ka muud võimalike kulutuste kohta. Seega kõike, mida on vaja teada kui soovid leida endale sobivat laenu.

Kogemus

Krediitium.ee ei ole laenuandja ega pank, vaid veebisait, kus me soovitame ja aitame kasutajatel võrrelda laene, et leida endale sobiva pakkumise. Meie veebilehehaldajad on teadlikud rahandusest ja omavad laenualast kogemust ning jälgivad pidevalt antud valdkonna.
Samuti uuendame me järjepidevalt informatsiooni enda lehel, et pakkuda ajakohast ja täpset infot. Teave, mida me edastame on kogutud usaldusväärsetest allikatest nagu valitsuse veebilehtedelt, pankade kodulehtedelt või tarbijakaitseameti kodulehelt.