Credit Invest OÜ Ärilaen tegutseb juba aastast 2007 ning on spetsialiseerunud laenu andmisega ettevõtetele. Lisaks tavapärastele aktsiaseltsile ja osaühingule antakse laenu ka mittetulundusühingutele ja füüsilisest isikust ettevõtjale. Ning aastate jooksul on Ärilaen aidatud paljusid ettevõtteid.

Laenu summa
1000 - 15 000 €
Laenu kestus
3 kuu - 2 a
Intress
NaN - NaN %
Efektiivne intress
NaN - NaN %
Lepingutasu
Minimaalne vanus
0 aastat

Eelised

  • Vastus juba samal päeval
  • Laenu pakutakse ka MTÜ'le ja FIE'le
  • Personaalne teenindus

Puudused

  • Vähe infromatsiooni kodulehel

Nõuded ettevõttelt Ärilaen laenu saamiseks

Ärilaen ettevõttele

Tihtipeale võib ettevõtetel tekkida vajadus lisa raha järgi, selleks võib olla mitmeid põhjuseid – investeeringud, pikaajalised projektid või lihtsalt ajutine rahavajadus. Sellises olukorras tuleb appi Credit Invest’i Ärilaen, mis on mõeldud nii suurtele kui väikesetele ettevõtetele ja piiranguks ei ole isegi firmatüüp. Raha laenamine toimub kiiresti ettevõtte kodulehel.

Ettevõtte laenu saab taotleda alates 1 000 eurost ning laenates kuni 5 000 eurot piisab vaid juhatuse liikme käendusest. Suuremate summade jaoks nagu laen kuni 10 000 eurot on vajalik juba lisakäendus. Laenuperiood algab 1 kuust ja maksimaalselt kuni 24 kuud.

Tagatisega ärilaen ettevõttele

Ärilaen pakub isegi laenu summas 100 000 eurot, kuid siis on tagatise olemasolu kohustuslik. Tavapäraselt on tagatiseks kinnisvara aga kokkuleppel ka muu aktsepteeritav tagatis. Kui laenu tagatiseks on kinnisvara tuleb lisaks konto väljavõttele esitada ka hindamisakt, tagatise omandiõigust ning rendi- või üürilepingute koopiad.

Kuidas laenata?

Laenu taotlemiseks tuleb täita ankeet Ärilaenu kodulehel. Seejärel valid “Küsi pakkumist”. Seejärel tuleb sulle isiklik pakkumine. Kuna kõik laenupakkumised on koostatud spetsiaalselt just sulle, mis on ka õige kuna iga kliendi vajadused ja võimalused on erinevad, siis ei ole ka ettevõtte kodulehel detailsemat informatsiooni. Pakkumine tuleb üldjuhul sama päeva jooksul. Laenu saamiseks on muidugi vaja esitada viimase 12 kuu konto väljavõte, et laenuandja saaks teha krediidihinnangu. Kui juhatuse liikmel on isiklikult makseraskusi, siis võib laenu saamine olla raskendatud.

Laenu tagasimaksmine

Ärilaen pakub kahte erinevat tagasimakse võimalust. Tavapärasemaks on laenu tagastamine võrdsete osadena eht annuiteedigraafiku alusel. Lisaks selle saab valida ka vabamaksega ehk intressimaksetega Ärilaen. Sel puhul tagastatakse laen ühekordse maksega laenuperioodi lõpus ning igakuiselt maksad ainult intressi. Samuti võid lisaks intressile maksta ja laenuosa kui sul on selleks võimalus.

Meie hinnang

Credit Invest Ärilaen on usaldusväärne ning on tegutsenud Eesti laenuturul juba pikalt. Ettevõte pakub isegi ärilaenu nii FIE’le kui MTÜ’le, mida ei tee teised ettevõtted. Lisaks sellele on kõik laenupakkumised personaalsed just sulle, sellepärast ei ole laenuandja kodulehel eriti informatsiooni, mis aitaks teha valikut. Sellest hoolimata soovitame me Ärilaenu.

Alustage oma laenutaotlusega siit Ärilaen.

Võrdlus

ÄrilaenPõhja-Eesti Hoiu-laenuühistuTF Bank
Laenu summa 1000 - 15 000 €5000 - 200 000 €1000 - 25 000 €
Laenu kestus 1 kuu - 2 a3 kuu - 15 a1 - 10 a
Efektiivne intress NaN - NaN %12,00 %8,90 - 56,43 %
Lepingutasu 2 % (min. 200 €)5 % (min. 75 €)
Avaldust täitma Avaldust täitma Avaldust täitma

Avatud

esmaspäev
Suletud
teisipäev
Suletud
kolmapäev
Suletud
neljapäev
Suletud
reede
Suletud
laupäev
Suletud
pühapäev
Suletud

Ettevõtte andmed

Ettevõtte nimi
Ärilaen
Organisatsiooni number
11344270
Aadress
Lelle 24-65
11318, Tallinn
Telefon
+372 529 6710
E-mail
info@arilaen.ee

Kasutajate arvustused

Ärilaen kohta pole arvustusi

Mida arvate Ärilaen kohta

Korduma Kippuvad Küsimused teemal Ärilaen