Eelised

  • Laenusumma võib olla kuni 100% sõiduki väärtusest
  • Puuduvad piirangud, millist autot osta
  • Laenu saab ka äsja maksehäirete lõppemise korral

Puudused

  • Mogo OÜ on auto ametlik omanik
  • Ümberregistreerimistasu maksab laenuvõtja
  • Lepingutasu 5% laenusummast, kuid minimaalselt 50 eurot

Mogo – Auto raha vastu

Mogo on Eesti turul tuntud autolaenu pakkuja. Laenusumma algab alates 500 eurost ja maksimaalselt on võimalik laenata kuni 15 000 eurot. Laenusumma võib olla kuni 100% auto väärtusest see tähendab, et sa ei pea ise sissemakset tegema. Autolaenu puhul on laenuperiood kuni 84 kuud ja laenu ennetähtaegsel tagastamisel ei lisandu eraldi tasusid. Samuti on kaskokindlustuse omamine vabatahtlik. Autolaenu on võimalik ka kasutada teiste sõidukite ostmiseks. Lisaks autole saad osta ka mootorratta, paadi, traktori jms.

Laenud mootorsõiduki tagatisel

Peale autolaenu pakub ettevõte ka laenu mootorsõiduki tagatisel. Laenusumma ja laenuperiood on identsed autolaenuga. Samuti võib laenusumma olla võrdne sõiduki turuväärtusega. Sõidukid, mis sobivad tagatiseks on auto, traktor, paat, mootorratas jms. Kuigi Mogo on ametlikult vormistatud sõiduki omanikuks siis sa saad jätkata selle kasutamist.

Väikelaen Mogo kodulehelt

Mogo pakub ka tagatiseta väikelaenu, mille summa ulatub kuni 3000 euroni. Minimaalselt saab laenata 300 eurot. Väikelaenu tagasimakseperiood on kuni 36 kuud. Samuti lubab ettevõte, et raha saab kätte juba 30 minutiga.

Mogo klienditeenindus

Laenuandja paneb palju rõhku enda klienditeenindusele sooviga pakkuda enda klientidele parimat teenindust, lisaks sellele on ettevõttele tähtis pikaajaliste suhete loomine. Laenuandja on avatud enda klientide ideedele ja soovitustele, sest vaid nii on võimalik ehitada ettevõtet, mille kliendid tulevad tagasi ja kellega on meeldiv koostööd teha.

Kuidas laenata

Laenu taotlemiseks tuleb esitada taotlus laenupakkuja kodulehel ja juba 30 minutiga tuleb pakkumine, kuna ettevõte kasutab algoritmi automaatseks hindamiseks. Peale pakkumise saamist on võimalik juba sõlmida leping. Lepingu sõlmimiseks internetis on vaja ID-kaarti või Mobiil-ID. Samuti on võimalik sõlmida leping Mogo esindustes – Tallinnas, Tartus või Pärnus. Mogo OÜ jääb lepingu sõlmimisel auto ametlikuks omanikuks kuni laen on tasutud.

Auto kiirlaenu tingimused

Autolaenu või tagatisega kiirlaenu taotlemiseks peab taotleja olema vähemalt 18-aastane Eesti kodanik või omama elamisluba, mis kehtib minimaalseks 6 kuud. Lisaks sellele peab taotlejal olema isiklik pangakonto. Peale eraisikute võib laenutaotleja olla ka juriidiline isik.

Väikelaenu puhul on laenutaotleja minimaalseks vanuseks 22 aastat ja väikelaenud on mõeldud eraisikutele.

Meie hinnang

Mogo on üks paremaid autolaenu andjaid Eestis. Auto valikule ei seata mingeid piiranguid – vanust, modelli ega kust see on ostetud. Samuti on võimalik laenata 100 % auto turuväärtusest. Terve taotlusprotsess on võimalik teostada internetis ja ei ole vaja isegi kodust lahkuda. Erinevalt teistelt autolaenupakkujatest on Mogo auto omanik kuni laen on tasutud.

Mogo

Ei leidnud endale sobivat laenu? Uuri teisi laenuandjaid

Monefit skoor:  

Laenusumma 50 - 3000 €
Väljamakse 15 min
Kontoväljavõttega Ja
Maksehäiretega Ei Ei
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress* 39.6 % - 48.44 %
Vanusepiirang 18 a.
Lepingutasu 0 €
Lahtiolekuajad Stängt till 09:00


Monefit laenu näide: Krediidi kulukuse määr 47.64%, 50 eurot, üle 1 aasta aasta. Igakuine tagasimakse 5 eurot, kokku: 64 eurot.

Bondora skoor:  

Laenusumma 500 - 10000 €
Väljamakse Paar tundi
Kontoväljavõttega Ja
Maksehäiretega Ei Ei
Laenuperiood 3 kuud - 60 kuud
Intress* 10 % - 60.3 %
Vanusepiirang 18 a.
Lepingutasu 5.95%
Lahtiolekuajad Stängt till 09:00


Bondora laenu näide: Krediidi kulukuse määr 10.47%, 500 eurot, üle 1 aasta aasta. Igakuine tagasimakse 45 eurot, kokku: 540 eurot.

Coop Pank skoor:  

Laenusumma 300 - 15000 €
Väljamakse 1 tööpäev
Kontoväljavõttega Ja
Maksehäiretega Ei Ei
Laenuperiood 6 kuud - 6 aastat
Intress* 12.9 % - 25.05 %
Vanusepiirang 21 a.
Lepingutasu 2%
Lahtiolekuajad Stängt till 08:30


Coop Pank laenu näide: Krediidi kulukuse määr 13.69%, 300 eurot, üle 1 aasta aasta. Igakuine tagasimakse 27 eurot, kokku: 329 eurot.

Top